Pronájem automobilů

Pronájem automobilů

Bohužel i automobily jsou jenom stroje a někdy dojde k jejich závadě. Většinou se však tato závada přihodí, když potřebujete někam jet a něco zařídit. V takovém případě je nejlepší volbou zavolat odtahovou službu a nechat auto převést rovnou do servisu. Poté si ihned můžete zařizovat náhradní vůz a to buď od známých, nebo od rodiny. Pokud Vám však nikdo z nich nevyhoví, tak nevěšte hlavu a zavolejte si do firmy Praha půjčovna aut.

Praha půjčovna aut (2)

Tato společnost už za svojí působnost pronajala tisíce vozů a zákazníci jsou s ní velice spokojení. Všechny vozy jsou spolehlivé a podléhají pravidelném prohlídkám. Firma je na trhu už přes 22 let a za tu dobu obměnila nejen vozy, ale také péči o zákazníky. Za je teď úplně na jiné úrovni a zákazníci jsou zde vždy na prvním místě. Firma poskytuje k automobilu mnoho výhod a také věci, které byste museli přetahovat z jednoho auto do druhého. Mezi takové věci patří dětská sedačka, podsedák, nebo také sněžné řetězy. Mezi hlavní výhody při pronájmu je určitě neomezený počet kilometrů po České republice a také dálniční známka pro celou Českou republiku. Samozřejmostí je havarijní a zákonné pojištění a také zelená karta. Vozidlo se vždy půjčuje s plnou nádrží, aby se zákazník nezdržoval s tankováním. Ovšem i s plnou nádrží se automobil vrací. Všechny vozidla jsou vybaveny centrálním zamykáním a nejsou potištěny žádnou reklamou. Tudíž se hodí i na prezentační akce a další nevšední akce. Dále jsou automobily zabezpečeny imobilizérem a také zámkem na řadící páce.

Praha půjčovna aut

Na výběr Vám firma nabídne osobní automobily, ale také dodávky. U každého vozu je podrobný popis výbavy a také cena, za kolik si automobil můžete pronajmout. Ceny jsou rozděleny na pronájem od 3 dnů až po jeden měsíc, nebo cena za víkend.

Pokud má tedy Vaše auto poruchu, tak se obraťte na tuto osvědčenou půjčovnu, která Vás zaručeně nezklame.

You may also like

Ubytování v Čenkovicích vůbec nemusí být nudná záležitost

Ubytování v Čenkovicích vůbec nemusí být nudná záležitost

Přemýšlíte, kam letos nebo příští rok na letní či zimní rekreační pobyt? Co takhle vyrazit do hor? Je tu čistý...

Kdo může požádat banku o úvěr?

Kdo může požádat banku o úvěr?

O některý z úvěrových produktů může v současnosti zažádat kdokoliv. Je však otázkou, zda tížení úvěr nakonec získá nebo odejde s nepořízenou. Pro...

Chcete své služby anebo zboží prodávat jako o závod?

Chcete své služby anebo zboží prodávat jako o závod?

Něco takového je jistě snem každého obchodníka, cílem, za kterým směřuje každý podnikatel, protože jen málokdo podniká, aniž by to...

Nové internetové připojení

Nové internetové připojení

Pokud nevíte, kdo je to provider, tak vězte, že je to ten člověk, nebo lépe řečeno ta firma, které platíte...

Back to Top