Pronájem automobilů

Pronájem automobilů

Bohužel i automobily jsou jenom stroje a někdy dojde k jejich závadě. Většinou se však tato závada přihodí, když potřebujete někam jet a něco zařídit. V takovém případě je nejlepší volbou zavolat odtahovou službu a nechat auto převést rovnou do servisu. Poté si ihned můžete zařizovat náhradní vůz a to buď od známých, nebo od rodiny. Pokud Vám však nikdo z nich nevyhoví, tak nevěšte hlavu a zavolejte si do firmy Praha půjčovna aut.

Praha půjčovna aut (2)

Tato společnost už za svojí působnost pronajala tisíce vozů a zákazníci jsou s ní velice spokojení. Všechny vozy jsou spolehlivé a podléhají pravidelném prohlídkám. Firma je na trhu už přes 22 let a za tu dobu obměnila nejen vozy, ale také péči o zákazníky. Za je teď úplně na jiné úrovni a zákazníci jsou zde vždy na prvním místě. Firma poskytuje k automobilu mnoho výhod a také věci, které byste museli přetahovat z jednoho auto do druhého. Mezi takové věci patří dětská sedačka, podsedák, nebo také sněžné řetězy. Mezi hlavní výhody při pronájmu je určitě neomezený počet kilometrů po České republice a také dálniční známka pro celou Českou republiku. Samozřejmostí je havarijní a zákonné pojištění a také zelená karta. Vozidlo se vždy půjčuje s plnou nádrží, aby se zákazník nezdržoval s tankováním. Ovšem i s plnou nádrží se automobil vrací. Všechny vozidla jsou vybaveny centrálním zamykáním a nejsou potištěny žádnou reklamou. Tudíž se hodí i na prezentační akce a další nevšední akce. Dále jsou automobily zabezpečeny imobilizérem a také zámkem na řadící páce.

Praha půjčovna aut

Na výběr Vám firma nabídne osobní automobily, ale také dodávky. U každého vozu je podrobný popis výbavy a také cena, za kolik si automobil můžete pronajmout. Ceny jsou rozděleny na pronájem od 3 dnů až po jeden měsíc, nebo cena za víkend.

Pokud má tedy Vaše auto poruchu, tak se obraťte na tuto osvědčenou půjčovnu, která Vás zaručeně nezklame.

You may also like

Velká oslava

Velká oslava

Je naprosto jedno, při jaké je to příležitosti. Prostě se v rodině plánuje oslava. Pozve se teta Jaruš, strýc Emil...

Terasa pro každého

Terasa pro každého

Milujete to ticho a klidné místo, které máte před domem. Každý z nás má rád mít chvíli klid a užívat...

An extraordinary experience

An extraordinary experience

Prague can enjoy an unprecedented influx of tourists every year, and of course this year is no different. Our capital...

Čtyři živly

Čtyři živly

Příroda nám občas ukazuje, jakou má sílu a sesílá na nás čtyři živly. Znáte je? Už starověcí filosofové definovali čtyři...

Back to Top