Přivítejte letní sezónu s hladkými nožkami

Přivítejte letní sezónu s hladkými nožkami

U mužů je možná strniště sexy, ale u žen už nikoliv. Oholíte se večer žiletkou a během dne nebo druhý den už cítíte nové vyrůstající chloupky? Takže nezbývá nic jiného, než opět sáhnout po žiletce a holící pěně. Nebo… co takhle déletrvající dohladka oholená pokožka? Vyzkoušejte bezbolestnou depilaci, ke které se využívá cukrová pasta. Co takhle si nemuset holit nohy obden, ale jen přibližně jednou za měsíc? Nezní to báječně? Právě to tato depilační metoda umožňuje.

růžové holítko

SNADNÁ APLIKACE

Nemusíte se obávat nějaké složité procedury. Tento způsob depilace je naprosto jednoduchý a vy nemusíte do žádného kosmetického salonu. Vystačíte si pohodlně sami doma. Stačí jen vědět, po jakém druhu cukrové pasty sáhnout.

Záleží totiž na typu vaší pokožky, protože jinou péči si žádá pokožka suchá, jinou zase pokožka citlivá. A u nás naleznete vícero variant.

Už žádné každodenní holení žiletkou, už žádné pořezání, už žádné brzy se objevující chloupky. Obávat se ani nemusíte nepříjemných pupínků a zarudnutí. Tato depilace je naprosto bez jakékoliv kožní reakce. Nyní je vám tu k dispozici depilační metoda, která vám přinese mnohem lepší výsledky, než kterých byste dosáhli při holení žiletkou. Zároveň také s holením provádíte peeling pokožky, která pak bude nejen dokonale bez chloupků, ale také hebká.

hladké nohy

Jedete na dovolenou k moři, kde budete každý den na pláži v plavkách? Oholené nohy jsou samozřejmostí. Jednoduše použijte doma před odjezdem na dovolenou depilační cukrovou pastu a během dovolené už máte po starostech s holením, a to dokonce ještě i několik týdnů po vašem návratu. A navíc si ještě ušetříte nějaké to místo v kosmetické taštičce ve vašem kufru.

Depilační cukrová pasta se stane vaším věrným pomocníkem a důležitou součástí vaší kosmetické výbavy. Stačí jen vyzkoušet a tomuto způsobu depilace jistě přijdete na chuť i vy.

You may also like

Domácí mazlíček druhá část

Domácí mazlíček druhá část

Zvířátko, o které se děti budou starat část druhá. Minule jsme si napsali o tom, jak je dobré sdělit dětem veškeré...

S dětmi do ZOO

S dětmi do ZOO

Svou vizáží hned při vstupu do Zoologické zahrady zaujme nejen děti, ale i dospělé, Dianin Kočkodan. Jeho druhové označení pochází, díky bílému...

Není útulek, jako útulek

Není útulek, jako útulek

Mnoho lidí si po shlédnutí různých, převážně amerických filmů, představuje kočičí útulek jako depresivní místo, kde v jedné místnosti stojí...

Back to Top