Pokud chcete zaujmout a vyvolat obdiv, vyberte si něco nevšedního

Pokud chcete zaujmout a vyvolat obdiv, vyberte si něco nevšedního

Pakliže toužíte po nějakém opravdu nevšedním módním doplňku, kterým rozhodně zaujmete pozornost, tak vyzkoušejte háčkovanou kabelku, kterou si můžete vybrat na . Naleznete tam jen samé originální kousky, které vám budou ostatní ženy velice závidět, takže se vám může snadno stát, že při svém nákupu nezůstanete jen u jednoho kousku.

hačkování

A kdo si třeba myslí, že se taková háčkovaná kabelka hodí spíše do výbavy minulého století anebo na nějakou hippie party, tak ten je zcela vedle. Je to přesně naopak a zrovna v letošním roce patří k nejžhavějším trendům léta folklórní motivy, ke kterým takovou háčkovanou kabelku výborně doladíte. Navíc se zcela jistě bude jednat o nevšední a neokoukaný originální kousek, který se vždycky cení, protože třeba takovou černou koženou kabelku má dnes ve své výbavě už naprosto každá žena, kdežto s tou háčkovanou vzbudíte všude obdiv. Jak u milovníků folklóru a ruční práce, tak u skutečných znalců módy, a i u těch ostatních. Neváhejte tedy ani minutu a jednu takovou si rychle pořiďte. Uvidíte, že ji oceníte jak při svých pochůzkách po městě, tak na dovolené u moře či v práci, kde ji budou vaše kolegyně jistě obdivovat.

háček

A další skvělou výhodou takových kabelek je i to, že je můžete originálně propojit se zbytkem vašeho outfitu jednoduše tak, že zajímavý háčkovaný prvek, který máte na své kabelce, přidáte jako detail také na své oblečení. A může to být třeba háčkovaná květinová brož se stejným motivem, připevněná na klopě vaší halenky anebo háčkovaná spona do vlasů. V obou případech to budou další body pro vás za skvělý módní zásah do černého.

You may also like

Máte rádi pivo?

Máte rádi pivo?

Dáte si občas trochu piva na trávení po těžkém jídle? Nebo si ho dáváte pravidelně, protože vám prostě chutná? Ať...

Jaký nábytek vám prokáže nejlepší službu?

Jaký nábytek vám prokáže nejlepší službu?

Svému bydlení lidé věnují stále větší péči. A taková pozornost je jistě na místě. Vždyť každému z nás záleží na...

Ketogenní strava – nejrychlejší způsob spalování tuků

Ketogenní strava – nejrychlejší způsob spalování tuků

Ketogenní strava Ketonová dieta zahrnuje redukci sacharidů v denní stravě a jejich nahrazení produkty bohaté na tuky. Jak se to...

Dokonalá společenská róba pro každou ženu

Dokonalá společenská róba pro každou ženu

Výběr šatů je složitá záležitost, obzvláště jedná-li se o šaty společenské, od nichž vyžadujeme určitý střih, materiál a zejména to,...

Back to Top