Kam s ní, s tou slámou?

Kam s ní, s tou slámou?


Úložné prostory jsou často tím, co nám v našich obydlích velmi často schází. Stěhujeme se z našeho dětského pokoje u rodičů s dvěma kufry a nějakou tou bedničkou do garsonky, pár týdnů, možná měsíců se nám ten prostor zdá dostačující, ale pak se začínají hromadit další a další věci a není je kam dávat. Tak se za nějakou dobu stěhujeme do 2kk a při té příležitosti vyházíme, prodáme a rozdáme nepotřebné potřebným. Přesto se situace za nějakou dobu opakuje. Sklep, či komora narvané k prasknutí a my bychom si ještě potřebovali koupit to vybavení na lyže. Uběhne nějaká ta voda v řece a Vy se zase stěhujete do většího. 3kk nebo domek se zahrádkou. Zase proberete v rámci stěhování, co vzít a nevzít s sebou do nového hnízdečka a libujete si, jak se Vám zvětšil prostor k životu. A zase si ho po nějakém čase pěkně zanesete.
okno kůlny
Málokterá novostavba dnes disponuje sklepem. Je drahý, co se výstavby týče a déle by to trvalo. Půda taky již bývá málokde, občas taková mini půdička, kde lozíte po čtyřech. Jenže kam potom s těmi věcmi. Někam se musí postavit nebo uložit kola, kočárek, golfky, lyže, brusle, skateboard, nafukovací bazének, hole na golf, surf, pekáč, sáňky a mnoho dalšího vybavení, kterým taková tří- až čtyřčlenná rodina oplývá. Nezapomínejte na to, pokud se chystáte stavět nebo kupovat nějakou novostavbu. Úložné prostory totiž pak opravdu chybí. Dokud budete bez dětí, můžete na ně vyčlenit jeden pokoj, ale jakmile si pokoje rozeberou děti, nastane problém. O to větší, že s dětmi věcí samozřejmě přibývá a nechce se nám jich zbavovat, protože doufáme, že je použijeme ještě u dalších potomků.
starý visací zámek
Řešením může být u rodinného domu se zahradou kůlna nebo zahradní domek. Tam se toho dá hodně schovat. Minimálně ty věci, které přežijí zimní mrazy a letní horka. Dobře si rozmyslete jejich umístění na zahradě a velikost. Abyste za nějaký rok nepořizovali další kůlnu. Můžete si je postavit svépomocí, nebo nechat smontovat přímo od prodejce a vybírat můžete mezi plechovými nebo dřevěnými, případně zděnými. Ty vyjdou nejdráže, ale zase je můžete odizolovat a nebude v nich v zimě tolik mrznout.

You may also like

Platit i připlatit se vyplatí

Platit i připlatit se vyplatí

Když se má platit jakékoliv pojištění, tak převážná většina z nás o tom uvažuje, než se rozhodne. Jiné to je u...

Jak vybrat správné běžecké boty

Jak vybrat správné běžecké boty

Správné obutí dokáže posunout váš běžecký výkon do jiné dimenze. A to platí především pro ty z vás, kteří jste doposavad...

Nástup do 1. třídy – jak ho co nejlépe zvládnout

Nástup do 1. třídy – jak ho co nejlépe zvládnout

Základní škola – to už nebude žádné hraní ani volnější režim jako tomu bylo ve školce. Volný režim a časté...

Jak vytvořit útulný domov

Jak vytvořit útulný domov

Neexistuje univerzální návod, jak vdechnout domu onu atmosféru. My sami musíme přijít na to, co naší domácnosti chybí. Základem jsou...

Back to Top