Kam s ní, s tou slámou?

Kam s ní, s tou slámou?


Úložné prostory jsou často tím, co nám v našich obydlích velmi často schází. Stěhujeme se z našeho dětského pokoje u rodičů s dvěma kufry a nějakou tou bedničkou do garsonky, pár týdnů, možná měsíců se nám ten prostor zdá dostačující, ale pak se začínají hromadit další a další věci a není je kam dávat. Tak se za nějakou dobu stěhujeme do 2kk a při té příležitosti vyházíme, prodáme a rozdáme nepotřebné potřebným. Přesto se situace za nějakou dobu opakuje. Sklep, či komora narvané k prasknutí a my bychom si ještě potřebovali koupit to vybavení na lyže. Uběhne nějaká ta voda v řece a Vy se zase stěhujete do většího. 3kk nebo domek se zahrádkou. Zase proberete v rámci stěhování, co vzít a nevzít s sebou do nového hnízdečka a libujete si, jak se Vám zvětšil prostor k životu. A zase si ho po nějakém čase pěkně zanesete.
okno kůlny
Málokterá novostavba dnes disponuje sklepem. Je drahý, co se výstavby týče a déle by to trvalo. Půda taky již bývá málokde, občas taková mini půdička, kde lozíte po čtyřech. Jenže kam potom s těmi věcmi. Někam se musí postavit nebo uložit kola, kočárek, golfky, lyže, brusle, skateboard, nafukovací bazének, hole na golf, surf, pekáč, sáňky a mnoho dalšího vybavení, kterým taková tří- až čtyřčlenná rodina oplývá. Nezapomínejte na to, pokud se chystáte stavět nebo kupovat nějakou novostavbu. Úložné prostory totiž pak opravdu chybí. Dokud budete bez dětí, můžete na ně vyčlenit jeden pokoj, ale jakmile si pokoje rozeberou děti, nastane problém. O to větší, že s dětmi věcí samozřejmě přibývá a nechce se nám jich zbavovat, protože doufáme, že je použijeme ještě u dalších potomků.
starý visací zámek
Řešením může být u rodinného domu se zahradou kůlna nebo zahradní domek. Tam se toho dá hodně schovat. Minimálně ty věci, které přežijí zimní mrazy a letní horka. Dobře si rozmyslete jejich umístění na zahradě a velikost. Abyste za nějaký rok nepořizovali další kůlnu. Můžete si je postavit svépomocí, nebo nechat smontovat přímo od prodejce a vybírat můžete mezi plechovými nebo dřevěnými, případně zděnými. Ty vyjdou nejdráže, ale zase je můžete odizolovat a nebude v nich v zimě tolik mrznout.

4.7/5 - (3 votes)

You may also like

Kéž by byl koronavirus minulostí

Kéž by byl koronavirus minulostí

V uplynulém období nás zrovna moc toho dobrého nepotkalo. I ti, kteří nejednou v minulosti snili o tom, jak krásné...

Peněz nebývá dost

Peněz nebývá dost

I kdyby se člověk snažil sebevíc, nejednou mu osud nebude příznivě nakloněn. A tak se my lidé potýkáme často s...

Kdo může požádat banku o úvěr?

Kdo může požádat banku o úvěr?

O některý z úvěrových produktů může v současnosti zažádat kdokoliv. Je však otázkou, zda tížení úvěr nakonec získá nebo odejde s nepořízenou. Pro...

I bydlet se dá levně

I bydlet se dá levně

Vzhledem k tomu, že ceny obytných nemovitostí každým rokem rostou, je logické zaměřit se na něco jiného, než jsou pouze standardní...

Back to Top