Obruč neboli HOOP

Obruč neboli HOOP


Kruh jako představitel dokonalosti
Ano skutečně, kruh je považován ze nejelegantnější a bezchybný geometrický tvar. Z tohoto důvodu nás také často fascinují kruhovité náušnice, auta jejichž kola jsou též kruhového tvaru, nebo například mandaly, jejichž pravidelnost má z hlediska tvarového zcela nejblíže k charakteristikám spojovaným právě s kruhy.
žena s obručí 
Když spojíte jednu dokonalost s druhou
Obruč je možné využívat za účelem nejrůznějších pohybových aktivit. Dnes již dávno nepředstavuje pouze pomůcku moderních gymnastek, na napodobování jejichž umění by si zřejmě troufl pouze málokdo z nás. S obručemi se pořádají nejrůznější rozcvičky, taneční vystoupení, nebo akrobatické kousky, při nichž (i přes jejich častou nenáročnost) diváci končí často s ústy otevřenými do kořán. Lidské pohybové schopnosti jsou ve spojení s využíváním obručí pak dvojnásobně dokonalým zážitkem pro oko pozorovatele, stejně jako pro fyzičku sportovce.
hula-hoop silueta 
Pobaví děti i dospělé
Divili byste se, jak mocno zbraní kruhovité věci jsou. Zkuste například skupině dospělých osob obstarat sadu „hopíků“ (vysoce skákavých drobných míčků nejrůznějších vzorů a barev), nebo jim nabídněte možnost zacházení s bublifukem. Uvidíte, že jak míčky samotné, tak také vyfouknuté, dokonale kulovité, mýdlové bubliny dokáží i v pokročilejším věku lidi zabavit na dlouhou dobu.

Stejně tak po nákupu obručí pro kroužení v pase, na rukou či jiných částech těla uvidíte, že jejich užívání bude aktivitou, do níž se rádi zapojí nejen děti, ale také dospělí členové domácnosti včetně tatínků. Nejeden muž již byl spatřen, jak se s úsilím sobě vlastním snaží hoopu zabránit v tom, aby mu spadl na zem. Kromě přitažlivosti samotného kruhovitého tvaru a pohybu, jehož je možné s obručí docílit, je velkým lákadlem pro zájemce o koupi taktéž široká paleta barevných variant, v nichž lze hoopy na českém trhu zakoupit. Vyberte si také tu svou.

You may also like

S kryty na bradavky není nutné nosit podprsenku

S kryty na bradavky není nutné nosit podprsenku

Když se muži svléknou do plavek a postaví na startovací blok v plaveckém bazénu na letních olympijských hrách, upřeně na...

Zadejte si poptávku

U nás si můžete zapůjčit dodávku či minibus v podstatě na jak dlouho budete potřebovat. Samozřejmě, že se od délky...

Platit i připlatit se vyplatí

Platit i připlatit se vyplatí

Když se má platit jakékoliv pojištění, tak převážná většina z nás o tom uvažuje, než se rozhodne. Jiné to je u...

Jak vybrat správné běžecké boty

Jak vybrat správné běžecké boty

Správné obutí dokáže posunout váš běžecký výkon do jiné dimenze. A to platí především pro ty z vás, kteří jste doposavad...

Back to Top