Údržba bez starostí

Údržba bez starostí

Nemusíme Vám snad ani říkat, že s pořízením bazénu si nepořizujete pouze skvělou zábavu na horké letní dny, ale také starost. Ano, je tomu tak. Když přijdete na koupaliště je tam už o všechno postaráno a Vy si jen užíváte vodních radovánek, ovšem na vlastní zahradě se musíte o celé koupací zařízení postarat sami. Ale nemusíte se ničeho obávat, pokud máte po ruce ty správné pomocníky. Bazénová chemie je široký sortiment produktů, které usnadňují péči o celé bazénové zařízení a pomůže Vám vyřešit každý nastalý problém nebo naopak nejrůznějším problémům předcházet.

skok do vody

Základem jsou chlorové přípravky, ale pokud chcete vyzkoušet něco nového nebo hledáte přípravky pro citlivější pokožku a bez chemického zápachu chloru, je možné zvolit kyslíkovou či bromovou chemii. Každopádně ať už se rozhodnete pro dezinfekci vody jakýmikoliv přípravky, vězte, že pouze o dezinfekci péče o vodu není. Už při prvním napouštění bazénu byste měli zkontrolovat za pomocí testeru hodnoty PH vody, protože právě tyto hodnoty jsou velmi důležité a mají velký vliv na další fungování ostatních přípravků. PH vody můžete srovnat do správných hodnot za pomocí přípravků PH mínus či PH plus.

hračky v bazénu

Dále je nutné předcházet vzniku řas a tak není od věci mít po ruce vždy přípravek proti řasám, který je možné používat i preventivně při každé kontrole vody. Také se může stát, že napouštíte Vaše koupací zařízení tvrdou vodou a budete potřebovat tak zvaný změkčovač. A tak bychom mohli pokračovat stále dál. Prostě a jednoduše, bazénová chemie je velmi důležitým vybavením každého majitele koupacího zařízení a dokáže Vám pomoci s každým nastalým problémem, jak již bylo řečeno, a samozřejmě problémům předcházet, abyste si mohli užívat v klidu a v pohodě koupání a čvachtání. Nezapomeňte se porozhlédnout i po nabídce bazénového příslušenství, kde najdete také spoustu pomocníků.

4/5 - (4 votes)

You may also like

Kéž by byl koronavirus minulostí

Kéž by byl koronavirus minulostí

V uplynulém období nás zrovna moc toho dobrého nepotkalo. I ti, kteří nejednou v minulosti snili o tom, jak krásné...

Dopřejte svému tělu footjob – stojí to za to

Dopřejte svému tělu footjob – stojí to za to

Napříč Internetem kolují články o tom, že muži se na ženském těle zaměřují kromě obličeje nejprve na nohy, a teprve...

E-shop na míru

E-shop na míru

Máte zájem vlastnit eshop? Můžete. Není na tom nic složitého. Spousta lidí si na něco takového začíná vsázet a to...

Renault Master si poradí

Renault Master si poradí

Modely Renault Master jsou známy tím, že za slušné peníze odvedou kus práce, což se jen dále potvrzuje, a proto...

Back to Top