Renault Master si poradí

Renault Master si poradí

Modely Renault Master jsou známy tím, že za slušné peníze odvedou kus práce, což se jen dále potvrzuje, a proto si ho pojďme více přiblížit.

Renault Master si poradí

Nezaskočí ho ani rozměrný náklad

Konkrétně těchto vozů se jako firemní automobil prohání nejen u nás nespočet, protože Master je skvělá dodávka, do které naložíte kde, co a zároveň Vás její provoz nevyjde draho, a proto je tak oblíbená. Jako první se podíváme na velice důležitou část, která se nachází pod kapotou. Ačkoliv zde může najít více motorizací, tak klasikou je 2.3 dCi, jenž dosahuje 92 kW. Výkon je opravdu dostačující, takže jej nic nezastaví.

Renault Master

Poznáte to díky plnému naložení, kdy nastoupí turbo a Vy si i s plnou dodávkou můžete užívat plynulou jízdu. Nemusíte se strachovat ani o velkou spotřebu, protože na delších trasách se pohybuje okolo 10 litrů. Samozřejmě je potřeba trochu poslouchat motor a správně pracovat s převodovkou, jež má mimochodem šest stupňů. U konkurenčního Mercedesu můžeme pozorovat sice lepší přesnost, ovšem není to nic výrazného. Ve finále se tedy vůbec nemusíte bát převážet opravdu těžký náklad, protože Master ho převeze bez zaváhání.

Pracovní vůz

Některé vozy mají při plném naložení problém s podvozkem, ovšem případ tohoto modelu toho rozhodně není. Nečekejte zde žádný tvrdý podvozek pro sportovní řezání zatáček. Jedná se totiž o měkčí nastavení, jenž totiž zajistí, že se v klidu přenesete i přes větší nerovnost na našich silnicích. Jedinou nevýhodou je bohužel menší úhle kol při otáčení, takže je potřeba více prostoru.

Master na stavbě

V některých situacích to může být trochu nepříjemné, ovšem není problém si na to zvyknout. U dodávky je zapotřebí samozřejmě potřeba mít pohodlí při nakládání a nijak se s ní netrápit. Zde záleží na každém kusu, protože takové boční dveře se v mnoha případech hodí. Jinak můžete pozorovat dostatek prostoru, jenž je podmínkou pro užitkovou dodávku. Na místě řidiče budete mít opravdu pocit, že jste zde pánem. Pokud chcete tímto vozem cokoliv přepravit, ovšem nechce si jej kupovat, tak Vám Renault Master L3H2 https://www.maxidodavky.cz/nove-vozidlo-renault-master-l3h2 s radostí zapůjčí půjčovna.

4.3/5 - (3 votes)

You may also like

Populární hra

Akita-inu

Určitě Vám už taky někdy učarovalo toto krásné, ale zároveň zvláštní plemeno. V tomto článku se o něm můžete dozvědět...

Hledáte praktický kočárek ?

Hledáte praktický kočárek ?

Jako ideálním kočárkem pro naše děti, když jsou ještě malé, se již po desetiletí ukazuje takzvaná trojkombinace, která obsahuje tři...

K čemu je v bazénu zapotřebí tabletová sůl

K čemu je v bazénu zapotřebí tabletová sůl

Pořídit si bazén dnes není nic výjimečného, cenově dostupné jsou například nádrže nadzemní, kulaté, o průměru do čtyř metrů, s...

Back to Top