Peněz nebývá dost

Peněz nebývá dost

I kdyby se člověk snažil sebevíc, nejednou mu osud nebude příznivě nakloněn. A tak se my lidé potýkáme často s celou řadou komplikací, jež se na kvalitě naší existence významně podepisují, a to bohužel i notně nepříjemně.

Mezi takové potíže často patří i nedostatek finančních prostředků. Je sice pravda, že se u nás vždy nějaký ten zdroj příjmů sežene, ovšem nejednou tento není bohužel dostačující, a tak se i pilně pracující lidé mohou potýkat s chudobou, s nízkými příjmy, a dokonce i dluhy.

Někdo má zkrátka natolik nízkou mzdu, případně jiný příjem, že se z toho nedají uhradit ani ty skutečně zásadní výdaje, a někdo naopak musí utrácet tolik, že se na to nedá vydělat. A to znamená, že peníze předčasně dojdou a další už nejsou navzdory jejich nezbytnosti k dispozici.

několik mincí

A co se dá s podobnými nepříjemnostmi dělat? Když se nenajde jiná možnost, jak si na vše dost vydělat, musí si člověk někdy vzít půjčku. Což sice pochopitelně není optimální řešení, protože se u každé půjčky platí nějaké ty úroky a/nebo poplatky, jež ji prodražují, ale nejednou je to jediné východisko z panujících potíží, jež by se jinak nedaly zvládnout.

A pro jakou půjčku se v tísni či dokonce krizi rozhodnout? To je těžká otázka. To totiž záleží na nejednom ohledu. Někdo má například vyšší a jiný nižší příjmy, někdo má dokonale vypadající registry dlužníků, zatímco u jiného jsou tyto hyzděny nepříjemnými záznamy, někomu hrozí exekuce, zatímco jinému ne. A každému se tak nabízí a vyhovuje něco jiného.

několik eur

Ale všem žadatelům bez výjimky může vyhovět americká hypotéka FAHD. Tu si lze vzít i tehdy, když je na tom zájemce o tuto formu pomoci zle, ta nezklame ani žadatele s mnoha nedostatky. A stačí tu vlastně jenom dání žadatelovy nemovitosti do zástavy coby záruka splácení, aby byl takový nebožák plně a za těch nejvýhodnějších podmínek uspokojen.

A to je to, oč tu jde.

You may also like

Jak skoncovat s nedostatkem?

Jak skoncovat s nedostatkem?

Peníze sice může mít každý, ale to rozhodně neznamená, že je také každý a vždycky má. Každý si je může...

Jak sehnat peníze?

Jak sehnat peníze?

Lidé potřebují peníze jako sůl. Ba vlastně je potřebují víc než sůl, protože za peníze se i sůl snadno pořídí,...

Zjednodušíme vám život

Zjednodušíme vám život

Zdá se vám život opravdu složitý, protože nemáte dostatek financí, abyste si mohli pořídit nemovitost po které toužíte? Víte, že...

Jak si stojíme platově

Jak si stojíme platově

Nedávno proběhla médii krásná pozitivní zpráva, že se průměrný hrubý plat českého občana přehoupl přes hranici třiceti tisíc korun. Byla...

Back to Top