I bydlet se dá levně

I bydlet se dá levně

Vzhledem k tomu, že ceny obytných nemovitostí každým rokem rostou, je logické zaměřit se na něco jiného, než jsou pouze standardní byty, potažmo rodinné vilky.

I bydlet se dá levně

Je jasné, že ne každý člověk si může dovolit vlastní bydlení. Nikdy tomu tak nebylo, a ještě asi dlouho ani nebude. V současné době je to ale do nebe volající a koupi vlastního bytu je pro valnou část českého obyvatelstva nesplnitelný sen. Problém je samozřejmě v ceně, která je až příliš vysoká. Ta je vysoká hlavně z důvodu nedostatku obytných nemovitostí, které se prostě nestaví v takovém tempu, v jakém by bylo potřeba. Možná si myslíte, že tato problematika souvisí hlavně s naším hlavním městem, ale to jste evidentně v nedávné době nesháněli vlastní bydlení. Měli byste hned jiný názor.

Ložnice

Jak tedy tuto krizi řešit? Inu, většina lidí, co nedosáhla na hypotéku či si nezvládla našetřit dostatečné množství financí bydlí v podnájmech. Na tom samozřejmě není nic špatného, i tak se dá příjemně žít. Jenže pocit, že platíte na nemovitost, co není vaše, není příliš dobrý. Chcete-li to změnit, můžete. A není potřeba hledat si byt někde ve vyloučené lokalitě. Investovat své peníze můžete kupříkladu do celoročních mobilních domů.

Na prode

Jsou více než postačující

Není potřeba se hned křižovat. Je sice pravdou, že tento typ bydlení u nás nemá zrovna dvakrát skvělou pověst, ale zcela neprávem. Jedná se o plnohodnotné bydlení, které sice není největší, ale zase se dá pořídit za příjemnou cenu, a navíc skvěle vybaveno. Na rozdíl od klasických obytných jednotek zde dostanete prakticky vše, co je potřeba ke komfortnímu životu v 21. století. Krom nábytku mají moderní mobilní domy často i celou řadu elektrospotřebičů, a to jak v kuchyni, tak i v jiných místnostech.

Výhodou navíc je, že nemusíte složitě shánět stavební povolení. Mobilní domy totiž nejsou zařazeny jako stavby, jelikož nemají vlastní základy. Ukotvují se do země podobně jako stan, ale nebojte se, je to dokonale stabilní a bezpečné. Když se to udělá správně.

You may also like

Lavaro House A

Lavaro House A

Bydlet v mobilním domě, který vypadá více než dobře, není nic špatného. Takový mobilní dům si mohou pořídit všichni ti,...

Chcete hypotéku? Začněte šetřit dlouho dopředu.

Chcete hypotéku? Začněte šetřit dlouho dopředu.

Rozrůstajícím se trendem je pozdější odchod potomků od rodičů do svého vlastního domova. Může to mít několik důvodů: probíhající studium,...

Bydlete v Provence

Bydlete v Provence

Krásný, příjemný a romantický, to je Provence styl. Provence styl se stává stále oblíbenějším specifickým stylem bydlení, který preferuje část...

Back to Top