Platit i připlatit se vyplatí

Platit i připlatit se vyplatí

Když se má platit jakékoliv pojištění, tak převážná většina z nás o tom uvažuje, než se rozhodne. Jiné to je u povinného ručení vozidel, které je ze zákona dané v několika bodech a moc se o tom neuvažuje.

Služby pojišťoven jsou dnes z důvodu konkurence docela na úrovni. Rozšiřují své nabídky a občas se na jejich webech objeví i jejich akční nabídky se slevou.
sepsání škody

Co se týká Vašeho autopojištění, tak víte, co vše vaše povinné ručení u pojišťovny obsahuje. Mnozí řidiči si vybírají toto pojištění podle ceny a samozřejmě si vyberou, pokud možno, co nejlevnější variantu. Ale když nejste „sváteční řidič, ale své vozidlo používáte často, stojí za uvážení, jestli byste si toto pojištění neměli rozšířit.

Máte ve svém povinném ručení limit, který je ze zákona daný pouze ve výši 35 miliónů Kč, ať se jedná o zraněného člověka, nebo jeho usmrcení, škody na majetku, dále se to týká i určitého omezení asistenčních služeb. A kde je náhrada škody za Vaše poškozené auto, pokud nehodu zaviníte Vy? Ta v povinném ručení asi chybí. Poškození lidé mají z následků havárie ve velkém počtu trvalé následky. Kromě toho, když se k tomu přičtou další škody na majetku, tak ten nejnižší limit určitě nebude stačit, a co je navíc, budete muset platit ze své kapsy Vy.
padlý strom na autech

 Je toho více, proto se vyplatí nejenom navýšit pojistný limit, ale i uzavřít si k tomu havarijní připojištění, při kterém Vám pojišťovna proplatí Vaši škodu na Vašem majetku (poškozené auto, vandalismus, krádež, živelné pohromy). Ty peníze, které zaplatíte navíc, to je Vaše jistota pro budoucnost.

Na co byste neměli zapomínat, ale občas si i ověřit některé údaje, například:


·         jestli je pojistná smlouva o povinném ručení v pořádku. Případně máte možnost oprav o nových údajích, které se týkají Vašeho vozidla.


·          Nezapomeňte odhlásit vozidlo, které málo nebo vůbec nepoužíváte. Odhlásit ho dočasně nebo trvale (zde odevzdáváte registrační značky).

aplikace záchranky
Vždy jde o peníze
. Jak vám, tak i pojišťovnám. Pojištění si předem vybírejte pečlivě. Pro svou jistotu z nečekané nehody, která se může přihodit komukoliv, tak si jak pojištění, tak i havarijní připojištění, připlaťte. Jsou to možná peníze pro Vaši budoucnost.


You may also like

Terasa pro každého

Milujete to ticho a klidné místo, které máte před domem. Každý z nás má rád mít chvíli klid a užívat...

Populární hra

An extraordinary experience

An extraordinary experience

Prague can enjoy an unprecedented influx of tourists every year, and of course this year is no different. Our capital...

Akita-inu

Určitě Vám už taky někdy učarovalo toto krásné, ale zároveň zvláštní plemeno. V tomto článku se o něm můžete dozvědět...

Back to Top