Na velký náklad potřebujete velký automobil

Na velký náklad potřebujete velký automobil

Proč byste se měli trápit stěhováním s malým automobilem, když si můžete hravě pořídit mnohem větší, se kterým bude celá akce rychlejší a snazší?

Máte ho na dosah ruky, aniž byste se museli namáhat s obvoláváním všech svých známých. Nemusíte nikoho o nic prosit, nemusíte nikomu nic slibovat, stačí, když si ten pravý vůz rezervujete skrze online rezervační systém pražské půjčovny dodávek Půjčovna Praha 9.

Právě zde najdete široký výběr spolehlivých vozidel Ford Transit. Můžete volit z různých velikostí o různém objemu nákladního prostoru. A navíc jsou zde pro vás k pronájmu připraveny i přívěsné vozíky. Takže tímto způsobem můžete snadno a rychle maximalizovat nákladní prostor tak, že vám jedna jízda bude stačit k tomu, abyste z místa na místo převezli vše potřebné.

white-male-1847735_640(1)

Samozřejmostí je, že si můžete sjednat jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem vozidla. Ten dlouhodobý je navíc ještě výhodnější. Záleží jen na vás, jak dlouho budete vozidlo využívat, cena je v každém případě příznivá.

A výhodnou cenou vaše bonusy nekončí. Jistě si užijete i neomezený počet kilometrů, anebo aktuální dálniční známku v ceně pronájmu. V praxi to znamená, že ať už se po cestách vydáte kamkoli, nic vás omezovat nebude – můžete volit trasu nikoli podle její délky a rychlosti, ale prostě podle toho, která vám nejvíce vyhovuje.

world-4292933_640

Vzhledem k tomu, že člověk nikdy neví, co by se mohlo stát, je zde pro vás mimo povinného pojištění připravena i prémiová asistenční služba, která je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. I přesto, že jsou vozidla díky pravidelným servisním prohlídkám v té nejlepší kondici, nikdo nikdy neví, co se v provozu na silnici může přihodit.

A to je ten pravý důvod, proč při vyzvednutí vozidla budete muset mimo občanského a řidičského průkazu předložit i vratnou kauci. Ovšem abychom nemalovali čerta na zeď – když se nic nestane, složená suma se vám v plné výši vrátí zpět.

2/5 - (1 vote)

You may also like

Nevšední a zajímavý vzhled stěny? Tekuté tapety jsou ideální

Nevšední a zajímavý vzhled stěny? Tekuté tapety jsou ideální

CO JSOU TEKUTÉ TAPETY? Jedná se o poměrně čerstvou novinku. Je nazývána mnoho názvy například textilní omítky, bezešvé tapety nebo...

Tričko s potiskem? ANO!

Tričko s potiskem? ANO!

Pokud se opravdu blíží taková událost a vy stále ještě nevíte, co by bylo ideálním předmětem nebo dárkem? Už nemusíte...

Maca peruánská je významná přírodní léčivka

Maca peruánská je významná přírodní léčivka

Některé živé organismy budí v lidech skutečný respekt poté, co se o nich dovídáme jejich neuvěřitelné schopnosti. Jednou z nich...

Betonové ploty

Betonové ploty

Betonové ploty jsou velice oblíbené a na našem trhu jsou dostupné už nějaký ten rok. Jejich vlastnosti dokonale předčí všechny...

Back to Top