Na velký náklad potřebujete velký automobil

Na velký náklad potřebujete velký automobil

Proč byste se měli trápit stěhováním s malým automobilem, když si můžete hravě pořídit mnohem větší, se kterým bude celá akce rychlejší a snazší?

Máte ho na dosah ruky, aniž byste se museli namáhat s obvoláváním všech svých známých. Nemusíte nikoho o nic prosit, nemusíte nikomu nic slibovat, stačí, když si ten pravý vůz rezervujete skrze online rezervační systém pražské půjčovny dodávek Půjčovna Praha 9.

Právě zde najdete široký výběr spolehlivých vozidel Ford Transit. Můžete volit z různých velikostí o různém objemu nákladního prostoru. A navíc jsou zde pro vás k pronájmu připraveny i přívěsné vozíky. Takže tímto způsobem můžete snadno a rychle maximalizovat nákladní prostor tak, že vám jedna jízda bude stačit k tomu, abyste z místa na místo převezli vše potřebné.

white-male-1847735_640(1)

Samozřejmostí je, že si můžete sjednat jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem vozidla. Ten dlouhodobý je navíc ještě výhodnější. Záleží jen na vás, jak dlouho budete vozidlo využívat, cena je v každém případě příznivá.

A výhodnou cenou vaše bonusy nekončí. Jistě si užijete i neomezený počet kilometrů, anebo aktuální dálniční známku v ceně pronájmu. V praxi to znamená, že ať už se po cestách vydáte kamkoli, nic vás omezovat nebude – můžete volit trasu nikoli podle její délky a rychlosti, ale prostě podle toho, která vám nejvíce vyhovuje.

world-4292933_640

Vzhledem k tomu, že člověk nikdy neví, co by se mohlo stát, je zde pro vás mimo povinného pojištění připravena i prémiová asistenční služba, která je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. I přesto, že jsou vozidla díky pravidelným servisním prohlídkám v té nejlepší kondici, nikdo nikdy neví, co se v provozu na silnici může přihodit.

A to je ten pravý důvod, proč při vyzvednutí vozidla budete muset mimo občanského a řidičského průkazu předložit i vratnou kauci. Ovšem abychom nemalovali čerta na zeď – když se nic nestane, složená suma se vám v plné výši vrátí zpět.

2/5 - (1 vote)

You may also like

Kéž by byl koronavirus minulostí

Kéž by byl koronavirus minulostí

V uplynulém období nás zrovna moc toho dobrého nepotkalo. I ti, kteří nejednou v minulosti snili o tom, jak krásné...

Dopřejte svému tělu footjob – stojí to za to

Dopřejte svému tělu footjob – stojí to za to

Napříč Internetem kolují články o tom, že muži se na ženském těle zaměřují kromě obličeje nejprve na nohy, a teprve...

E-shop na míru

E-shop na míru

Máte zájem vlastnit eshop? Můžete. Není na tom nic složitého. Spousta lidí si na něco takového začíná vsázet a to...

Údržba bez starostí

Údržba bez starostí

Nemusíme Vám snad ani říkat, že s pořízením bazénu si nepořizujete pouze skvělou zábavu na horké letní dny, ale...

Back to Top