Na velký náklad potřebujete velký automobil

Na velký náklad potřebujete velký automobil

Proč byste se měli trápit stěhováním s malým automobilem, když si můžete hravě pořídit mnohem větší, se kterým bude celá akce rychlejší a snazší?

Máte ho na dosah ruky, aniž byste se museli namáhat s obvoláváním všech svých známých. Nemusíte nikoho o nic prosit, nemusíte nikomu nic slibovat, stačí, když si ten pravý vůz rezervujete skrze online rezervační systém pražské půjčovny dodávek Půjčovna Praha 9.

Právě zde najdete široký výběr spolehlivých vozidel Ford Transit. Můžete volit z různých velikostí o různém objemu nákladního prostoru. A navíc jsou zde pro vás k pronájmu připraveny i přívěsné vozíky. Takže tímto způsobem můžete snadno a rychle maximalizovat nákladní prostor tak, že vám jedna jízda bude stačit k tomu, abyste z místa na místo převezli vše potřebné.

white-male-1847735_640(1)

Samozřejmostí je, že si můžete sjednat jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem vozidla. Ten dlouhodobý je navíc ještě výhodnější. Záleží jen na vás, jak dlouho budete vozidlo využívat, cena je v každém případě příznivá.

A výhodnou cenou vaše bonusy nekončí. Jistě si užijete i neomezený počet kilometrů, anebo aktuální dálniční známku v ceně pronájmu. V praxi to znamená, že ať už se po cestách vydáte kamkoli, nic vás omezovat nebude – můžete volit trasu nikoli podle její délky a rychlosti, ale prostě podle toho, která vám nejvíce vyhovuje.

world-4292933_640

Vzhledem k tomu, že člověk nikdy neví, co by se mohlo stát, je zde pro vás mimo povinného pojištění připravena i prémiová asistenční služba, která je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. I přesto, že jsou vozidla díky pravidelným servisním prohlídkám v té nejlepší kondici, nikdo nikdy neví, co se v provozu na silnici může přihodit.

A to je ten pravý důvod, proč při vyzvednutí vozidla budete muset mimo občanského a řidičského průkazu předložit i vratnou kauci. Ovšem abychom nemalovali čerta na zeď – když se nic nestane, složená suma se vám v plné výši vrátí zpět.

You may also like

Co se dá dělat v oválném zapuštěném bazénu

Co se dá dělat v oválném zapuštěném bazénu

Kdyby vám někdo položil všetečnou otázku, co budete provádět v zahradním soukromém bazénu, možná budete v rozpacích a jako jedinou...

Dovolená na horách zahladí rány na duši

Dovolená na horách zahladí rány na duši

Dovolená na horách je pro mnoho lidí nezapomenutelným zážitkem. Kromě krásné přírody a pohodové atmosféry nabízí horská dovolená také řadu...

Populární hra

Populární hra

Akita-inu

Akita-inu

Určitě Vám už taky někdy učarovalo toto krásné, ale zároveň zvláštní plemeno. V tomto článku se o něm můžete dozvědět...

Back to Top