Hypotéka bez příjmu

Hypotéka bez příjmu

Předem je tedy nutné připomenout, že se nejedná o spotřebitelské úvěry, nýbrž podnikatelské úvěry. Dále se můžeme setkat s pojmy jako hypotéka bez registru nebo hypotéka bez doložení příjmu. Finanční prostředky získané prostřednictvím tohoto úvěru slouží pouze k financování potřeb souvisejících s vaší firmou.
Peníze na dlani
Je možné si zvolit úvěr až na 40 let, s tím, že máte možnost doplatit včas bez jakýchkoliv sankcí. Vše se řídí vašimi potřebami, a proto je vám sestaven úvěr přímo na míru. Potřebné finanční prostředky můžete použít například jako dočasný kontokorent. Platíte https://cs.wikipedia.org/wiki/Plat tak jen za skutečně vyčerpané prostředky za dané období.
Z úvěru je tak možné vyplatit například exekuce, dluhy na OSSZ, FŮ, VZP či jiné pojišťovně.
A jaké jsou výhody této hypotéky? Rozhodně to, že dopředu nic nikomu neplatíte, nejsou tam žádné skryté poplatky, jsou vám poskytnuty férové a zcela transparentní podmínky, hypotéka vám může být poskytnuta až do 70% odhadní ceny nemovitosti. Pokud na finanční prostředky opravdu spěcháte, je možné se dohodnout a peníze se vám mohou připsat ještě v den podpisu úvěru.
Hypotéka bez příjmu je vhodná opravdu pro všechny, nabízí nízkou úrokovou sazbu a dobu splácení až na 40 let. Zřízení hypotéky bez registru se také obejde bez zbytečného papírování, složitých otázek a bez utajených informací. Není nutní dokládat váš příjem ani daňové přiznání.
Při tomto druhu hypotéky není potřeba nahlížet do registru dlužníků, takže vše proběhne zcela jednoduše. Ještě váháte? Už není proč! Tento druh hypotéky je tedy vhodný opravdu pro každého, kdo se ocitl v nelehké životní situaci a potřebuje finanční injekci.
Finanční prostředky
Nebojte se oslovit vyškolený personál, který má v této oblasti bohaté zkušenosti. Zodpoví vám všechny vaše dotazy, budete mít čas si vše v klidu prostudovat a svobodně se rozhodnout, zda je tohle to, co potřebujete.

You may also like

Jak a od koho si půjčit?

Jak a od koho si půjčit?

Žít chce pochopitelně každý. A pokud chce někdo vést život hodný normálního člověka, potřebuje mít v dnešní době peníze. Za...

Úspěšné firemní logo

Úspěšné firemní logo

Věnujte mu pozornost Každá firma má několik specifických věcí, přičemž jednou z nich je logo. To musíme mít dobře promyšlené,...

Přijdete si na své

Přijdete si na své

Získat půjčku podle představ je mnohdy poměrně náročné, protože je jasné, že jak věřitel, tak žadatel, mají naprosto jiné představy...

Atraktivní půjčka, se kterou nešlápnete vedle

Atraktivní půjčka, se kterou nešlápnete vedle

Půjčit si peníze lze v dnešní době mnoha různými způsoby. Lidé nejčastěji chodí do banky, protože je to snad ta...

Back to Top