Autopůjčovna s dodávkami

Autopůjčovna s dodávkami

Čas od času se vyskytne problém, kdy potřebujeme něco, někam převézt a do našeho normálního auta se to nevleze. Nebo se potřebujeme přestěhovat, nebo navozit například stavební materiál. Stavíme totiž na své zahrádce novou, krásnou pergolu. Jak to zařídit, kde vzít stěhovací auto? Stačila by úplně, běžná dodávka. Kolik to bude stát, a půjčí mi ji vůbec?

Dodávka k zapůjčení

Nemějte obavy. Řešení existuje a není až tak složité. Jmenuje se půjčovna dodávek rentcarservice. Váš problém vyřeší právě tam. A co víc. Vy si dokonce můžete dodávky, tedy typ, značku, velikost vybrat. I počet rychlostních stupňů, kdyby na tom záleželo. V nabídce má autopůjčovna vozy značky Ford, Peugeot a Citroen. V různých typových variantách a s různými parametry úložných prostor. Dokonce si můžete zapůjčit dodávku se šesti sedadly. To byste mohl jet s rodinkou na výlet a vzít s sebou i tchýni.

Pokud se rozhodnete si dodávku zapůjčit, budete překvapeni, jak jednoduché to je. Úplně vám budou stačit dva doklady. Občanský a řidičský průkaz. Pokud si chcete dodávku zapůjčit jako podnikající osoba na firmu, přineste s sebou i Živnostenský list. To abyste si náklady na zapůjčení mohli dát do nákladů.

Doporučuji, abyste si při procesu zapůjčování dodávku pořádně prohlédli. Pokud naleznete nějaké škrábance, poškození, i drobné, například na nárazníku, dveřích a podobně, oznamte to pracovníkovi, který s vámi zapůjčení sjednává. A nejlíp si tyto šrámy zdokumentujte pomocí fotografie. Předejdete tím možným, nepříjemným dohadováním.

Klíče oproti záloze

Dodávku si můžete zapůjčit na pár hodin, nebo také na měsíc (i déle). Cena pronájmu se liší podle jeho délky. Čím delší pronájem, tím nižší cena za den půjčení. V ceně jsou pak zajímavé bonusy. Například dálniční známky, nebo přistavení zdarma. Dodávky mají rovněž sjednanou, prémiovou asistenční službu. A pokud si netroufáte sami dodávku řídit, bude vám k ní zapůjčen i řidič.

You may also like

Spočítejte si své peníze předem

Spočítejte si své peníze předem

Vypočítat si svou hodinovou čistou mzdu, I když od svého zaměstnavatele každý zaměstnanec předem ví, jakou bude mít hrubou mzdu,...

Pronájem automobilů

Pronájem automobilů

Bohužel i automobily jsou jenom stroje a někdy dojde k jejich závadě. Většinou se však tato závada přihodí, když potřebujete...

Ubytování v Čenkovicích vůbec nemusí být nudná záležitost

Ubytování v Čenkovicích vůbec nemusí být nudná záležitost

Přemýšlíte, kam letos nebo příští rok na letní či zimní rekreační pobyt? Co takhle vyrazit do hor? Je tu čistý...

Nejjednodušší stahování hudby a videí

Nejjednodušší stahování hudby a videí

YouTube, download music, kdo by tuhle platformu neznal? Miliony videoklipů, vlogů, písniček, statisíce videí od různých youtuberů a k tomu...

Back to Top