Autopůjčovna s dodávkami

Autopůjčovna s dodávkami

Čas od času se vyskytne problém, kdy potřebujeme něco, někam převézt a do našeho normálního auta se to nevleze. Nebo se potřebujeme přestěhovat, nebo navozit například stavební materiál. Stavíme totiž na své zahrádce novou, krásnou pergolu. Jak to zařídit, kde vzít stěhovací auto? Stačila by úplně, běžná dodávka. Kolik to bude stát, a půjčí mi ji vůbec?

Dodávka k zapůjčení

Nemějte obavy. Řešení existuje a není až tak složité. Jmenuje se půjčovna dodávek rentcarservice. Váš problém vyřeší právě tam. A co víc. Vy si dokonce můžete dodávky, tedy typ, značku, velikost vybrat. I počet rychlostních stupňů, kdyby na tom záleželo. V nabídce má autopůjčovna vozy značky Ford, Peugeot a Citroen. V různých typových variantách a s různými parametry úložných prostor. Dokonce si můžete zapůjčit dodávku se šesti sedadly. To byste mohl jet s rodinkou na výlet a vzít s sebou i tchýni.

Pokud se rozhodnete si dodávku zapůjčit, budete překvapeni, jak jednoduché to je. Úplně vám budou stačit dva doklady. Občanský a řidičský průkaz. Pokud si chcete dodávku zapůjčit jako podnikající osoba na firmu, přineste s sebou i Živnostenský list. To abyste si náklady na zapůjčení mohli dát do nákladů.

Doporučuji, abyste si při procesu zapůjčování dodávku pořádně prohlédli. Pokud naleznete nějaké škrábance, poškození, i drobné, například na nárazníku, dveřích a podobně, oznamte to pracovníkovi, který s vámi zapůjčení sjednává. A nejlíp si tyto šrámy zdokumentujte pomocí fotografie. Předejdete tím možným, nepříjemným dohadováním.

Klíče oproti záloze

Dodávku si můžete zapůjčit na pár hodin, nebo také na měsíc (i déle). Cena pronájmu se liší podle jeho délky. Čím delší pronájem, tím nižší cena za den půjčení. V ceně jsou pak zajímavé bonusy. Například dálniční známky, nebo přistavení zdarma. Dodávky mají rovněž sjednanou, prémiovou asistenční službu. A pokud si netroufáte sami dodávku řídit, bude vám k ní zapůjčen i řidič.

You may also like

Terasa pro každého

Terasa pro každého

Milujete to ticho a klidné místo, které máte před domem. Každý z nás má rád mít chvíli klid a užívat...

An extraordinary experience

An extraordinary experience

Prague can enjoy an unprecedented influx of tourists every year, and of course this year is no different. Our capital...

Čtyři živly

Čtyři živly

Příroda nám občas ukazuje, jakou má sílu a sesílá na nás čtyři živly. Znáte je? Už starověcí filosofové definovali čtyři...

Spočítejte si své peníze předem

Spočítejte si své peníze předem

Vypočítat si svou hodinovou čistou mzdu, I když od svého zaměstnavatele každý zaměstnanec předem ví, jakou bude mít hrubou mzdu,...

Back to Top