Usnadněte si život i práci

Usnadněte si život i práci

V dnešní době je bazénového příslušenství opravdu mnoho. Stačí si tedy vybrat správné typy, které vám usnadní nejenom Vaší práci, ale zpříjemní vám také koupání a plavání. Není totiž nic lepšího, než se v horkém letním dni osvěžit a zaplavat si ve studené vodě. Ovšem pro děti nebo i pro dospělé nesmí být voda studená až příliš, protože by vám mohla způsobit šok a pokožce patřičnou újmu. Na zdraví by se to dokonce mohlo podepsat nějakým nachlazením. Jistě jste to už párkrát zažili, že venku svítilo sluníčko, bylo teploučku a vy nebo vaše děti ležely v posteli s nachlazením nebo bolestí v krku.

bazének

Proto je důležité, udržovat vodu nejenom v optimálních podmínkách, co se její kvality týče a doplňovat správnou chemii, ale také ji udržovat v žádoucích podmínkách, co se týká jejího ohřevu. Nemusíte však přikupovat žádné drahé stroje. Solární plachta vyřeší vše za vás. Usnadní vám práci, protože se s ní snadno manipuluje a zpříjemní koupání, protože vodu ohřívá na příjemnou teplotu. Má daleko více funkcí, díky kterým si ji rychle oblíbíte.

Plachta poskytuje více výhod najednou

  1. Zamezuje nečistotám, aby pronikly do vody. Nežádoucí nečistoty známe jistě všichni. Do vody se dostávají vlivem větru, jako je spadané listí, ale může se jednat i o zbytky trávy, prach, pyl, hmyz nebo dokonce jiné zvířata a podobně. To je opravdu nežádoucí, protože tyto nečistoty následně musíme vybírat síťkou nebo nechat filtraci, až vodu přefiltruje do optimálních podmínek. Plachta naštěstí zamezuje vniku takovýchto nečistot do vody, protože pokrývá celou hladinu vody od kraje až ke kraji.

pohodlí

  1. Solární plachta na bazén má však ještě další funkci a to tu primární. Je vyrobena ze speciálního materiálu, díky kterému probíhá ohřev vody daleko rychleji a efektivněji. Vyrábí se v černé, modré nebo transparentní- bílé průhledné. Primárně je určena k rychlejšímu ohřevu vody. Pokud bude svítit sluníčko, pak vám budou dopadat paprsky na folii, která z nich vyčerpá veškeré teplo a efektivně jej předá na hladinu vody. Díky tomu bude teplota vody stále stabilní a nebude extrémně chladná.
  2. Díky folii se voda tolik nebude ochlazovat ani v noci.

You may also like

Máte rádi pivo?

Máte rádi pivo?

Dáte si občas trochu piva na trávení po těžkém jídle? Nebo si ho dáváte pravidelně, protože vám prostě chutná? Ať...

Jaký nábytek vám prokáže nejlepší službu?

Jaký nábytek vám prokáže nejlepší službu?

Svému bydlení lidé věnují stále větší péči. A taková pozornost je jistě na místě. Vždyť každému z nás záleží na...

Ketogenní strava – nejrychlejší způsob spalování tuků

Ketogenní strava – nejrychlejší způsob spalování tuků

Ketogenní strava Ketonová dieta zahrnuje redukci sacharidů v denní stravě a jejich nahrazení produkty bohaté na tuky. Jak se to...

Dokonalá společenská róba pro každou ženu

Dokonalá společenská róba pro každou ženu

Výběr šatů je složitá záležitost, obzvláště jedná-li se o šaty společenské, od nichž vyžadujeme určitý střih, materiál a zejména to,...

Back to Top