Dopřejte svému tělu footjob – stojí to za to

Dopřejte svému tělu footjob – stojí to za to

Napříč Internetem kolují články o tom, že muži se na ženském těle zaměřují kromě obličeje nejprve na nohy, a teprve pak je zajímá dekolt, hýždě, bříško a jiné tělesné partie. Tyto informace naleznete dokonce na seriózních mediálních portálech, nejde tedy o nějaký hoax nebo dezinformační webová rozhraní.

nohy s citronem

V jednom z nich se píše, že krásné, dlouhé a štíhlé dolní končetiny se staly výsledkem priorit průzkumu veřejného mínění, prováděném mezi dospělými muži ve Velké Británii.

Zde můžeme hledat jednu z odpovědí na otázku, proč některé muže (a nejen muže) přitahuje erotická či sexuální technika zvaná footjob. Mohou tak mít ženské nohy v celé své kráse přímo před sebou a sledovat jejich pohyby a tvary tak, jak je „Pánbůh stvořil“. To ovšem není jediný důvod, proč se právě footjob mataharisalon.cz stává oblíbenou technikou např. masáží v erotických salónech, máme zde ještě samotná chodidla, jimiž sličná masérka přejíždí po těle nažhaveného zájemce o rozkoš. A proč zrovna chodidla dovedou mnohé z nás rozpálit do běla a rozvinout vášeň, kterou lze prožít jen v milostném vztahu?

nalakované nehty

Jsou překrásná – přiznejme si, že krása přirozených proporcí prstů, paty, kotníku, nártu a hluboké klenby učarovala mnoha umělcům a okouzluje denně miliony příznivců na celém světě. Ženská chodidla zaslouží v tomto ohledu stejný zájem, jako oblé křivky boků a krásně tvarovaný obličej, navíc jsou velmi hebká a když se vás dotýkají, jsou jako samet.

Někomu vyhovuje i jejich vůně – při pravidelné hygieně a zdravém stravovacím režimu nemusí být chodidla zdrojem nepříjemného odéru. Některým mužům mohou dokonce vonět a navozovat jim rozkoš, podobně, jako se to stává i u ženského potu. A další věc: zejména na Moravě se již tradičně po staletí vyrábí kysané zelí tak, že mladé a zdravé dívky jej šlapou bosýma nohama v dřevěných sudech, a to z toho důvodu, že jej zároveň „nakazí“ těmi správnými a zdraví prospěšnými bakteriemi mléčného kvašení. Pochutnat si na takovém zelí je pak další rozkoš.

You may also like

Co se dá dělat v oválném zapuštěném bazénu

Co se dá dělat v oválném zapuštěném bazénu

Kdyby vám někdo položil všetečnou otázku, co budete provádět v zahradním soukromém bazénu, možná budete v rozpacích a jako jedinou...

Dovolená na horách zahladí rány na duši

Dovolená na horách zahladí rány na duši

Dovolená na horách je pro mnoho lidí nezapomenutelným zážitkem. Kromě krásné přírody a pohodové atmosféry nabízí horská dovolená také řadu...

Populární hra

Populární hra

Akita-inu

Akita-inu

Určitě Vám už taky někdy učarovalo toto krásné, ale zároveň zvláštní plemeno. V tomto článku se o něm můžete dozvědět...

Back to Top