Dopřejte svému tělu footjob – stojí to za to

Dopřejte svému tělu footjob – stojí to za to

Napříč Internetem kolují články o tom, že muži se na ženském těle zaměřují kromě obličeje nejprve na nohy, a teprve pak je zajímá dekolt, hýždě, bříško a jiné tělesné partie. Tyto informace naleznete dokonce na seriózních mediálních portálech, nejde tedy o nějaký hoax nebo dezinformační webová rozhraní.

nohy s citronem

V jednom z nich se píše, že krásné, dlouhé a štíhlé dolní končetiny se staly výsledkem priorit průzkumu veřejného mínění, prováděném mezi dospělými muži ve Velké Británii.

Zde můžeme hledat jednu z odpovědí na otázku, proč některé muže (a nejen muže) přitahuje erotická či sexuální technika zvaná footjob. Mohou tak mít ženské nohy v celé své kráse přímo před sebou a sledovat jejich pohyby a tvary tak, jak je „Pánbůh stvořil“. To ovšem není jediný důvod, proč se právě footjob mataharisalon.cz stává oblíbenou technikou např. masáží v erotických salónech, máme zde ještě samotná chodidla, jimiž sličná masérka přejíždí po těle nažhaveného zájemce o rozkoš. A proč zrovna chodidla dovedou mnohé z nás rozpálit do běla a rozvinout vášeň, kterou lze prožít jen v milostném vztahu?

nalakované nehty

Jsou překrásná – přiznejme si, že krása přirozených proporcí prstů, paty, kotníku, nártu a hluboké klenby učarovala mnoha umělcům a okouzluje denně miliony příznivců na celém světě. Ženská chodidla zaslouží v tomto ohledu stejný zájem, jako oblé křivky boků a krásně tvarovaný obličej, navíc jsou velmi hebká a když se vás dotýkají, jsou jako samet.

Někomu vyhovuje i jejich vůně – při pravidelné hygieně a zdravém stravovacím režimu nemusí být chodidla zdrojem nepříjemného odéru. Některým mužům mohou dokonce vonět a navozovat jim rozkoš, podobně, jako se to stává i u ženského potu. A další věc: zejména na Moravě se již tradičně po staletí vyrábí kysané zelí tak, že mladé a zdravé dívky jej šlapou bosýma nohama v dřevěných sudech, a to z toho důvodu, že jej zároveň „nakazí“ těmi správnými a zdraví prospěšnými bakteriemi mléčného kvašení. Pochutnat si na takovém zelí je pak další rozkoš.  

3/5 - (2 votes)

You may also like

Kéž by byl koronavirus minulostí

Kéž by byl koronavirus minulostí

V uplynulém období nás zrovna moc toho dobrého nepotkalo. I ti, kteří nejednou v minulosti snili o tom, jak krásné...

E-shop na míru

E-shop na míru

Máte zájem vlastnit eshop? Můžete. Není na tom nic složitého. Spousta lidí si na něco takového začíná vsázet a to...

Údržba bez starostí

Údržba bez starostí

Nemusíme Vám snad ani říkat, že s pořízením bazénu si nepořizujete pouze skvělou zábavu na horké letní dny, ale...

Renault Master si poradí

Renault Master si poradí

Modely Renault Master jsou známy tím, že za slušné peníze odvedou kus práce, což se jen dále potvrzuje, a proto...

Back to Top