Agenti 007

Agenti 007

Sir Sean Connery

Až uslyšíte o člověku, který se prosadil v Americe, vlastní dům ve Španělsku, jeho manželka pochází z Francie, ale ve skutečnosti je to Skot, budete vědět, že se jedná o Seana Conneryho. Asi byste do tak charismaticky, moudře a uhlazeně vypadajícího pána netipovali, že dokončil pouze základní školu a živil se jako natěrač rakví, rozvážeč mléka, přidavač, plavčík nebo námořník. K herectví se dostal přes kulturistiku a dnes se může pochlubit účinkováním celkem v šesti bondovkách.
sukničkář james bond

Rebel George Lazenby

Stejně tak jako James Bond, i George Lazenby má blízký vztah k autům. Než se totiž proslavil ve světě modelingu, živil se jejich prodejem. S herectvím tedy doposud neměl nejmenší zkušenost. Roli Agenta 007 získal díky svému neotřelému vystupování během castingu, kdy se snažil působit natolik autenticky, že zranil kolegu. Jeho problematické chování ovšem pokračovalo, a tak ze sedmi slíbených bondovek, s ním v hlavní roli, zbyla jen jedna bondovka.
james bond 007

Sir Roger Moore

Další ze série se také mohl pyšnit titulem „sir“ stejně jako Sean Connery. Bohužel už o něm mluvíme v minulém čase, jelikož nás minulý rok opustil. K Agentovi 007 se dostal přes práci policisty, modela a kreslíře animovaných filmů. Jeho ztvárnění Jamese Bonda bylo ojedinělé humoristickými prvky. Diváci se ho nechtěli za žádnou cenu vzdát, a proto setrval v roli do svých téměř šedesáti let a má na kontě celých sedm bondovek.

Zasvěcený Timothy Dalton

U waleského rodáka Timothyho Daltona byla cesta ke slávě zcela odlišná než u předešlých Bondů. Od dětství se totiž pohyboval díky rodině v uměleckých kruzích. Pak už mu jen stačilo si říct, že se stane hercem. Jak řekl, tak také udělal. Celý život ovšem dával přednost divadelním, obzvlášť těm historickým, rolím před filmovými. Z toho důvodu ho máme spojeného pouze se dvěma filmy o Jamesu Bondovi.

Bojovník Pierce Brosnan

Život Pierce Brosnana nebyl od narození zrovna prozářen sluncem. Narodil se jako dítě velmi mladého páru, který nebyl schopen se o něj plnohodnotně postarat, proto putoval od opatrovníka k opatrovníkovi. Během dalších let se mu také lepila smůla na paty. Z finančních důvodů bral podřadné role. Následovala smrt manželky na rakovinu. Uchýlil se proto k malování a přírodě. Stejně jako James Bond se však dokázal s nepřízní osudu poprat a natočil nejen čtyři bondovky.
auto james bonda

Očekávající Daniel Craig

U Daniela Craiga bychom díky jeho rysům tipovali, že má ruské kořeny. Ovšem není tomu tak. Jedná se o nefalšovaného Brita. Již od dětství na něm bylo možné pozorovat obrovské herecké nadání, které záhy uplatnil jak na divadelních prknech, tak na filmovém plátně. Jeden z jeho – prozatím – pěti filmů se stal nejúspěšnější z celé série bondovek. Doufejme, že si Daniel Craig udělá čas ještě na pokračování, jelikož v současné době se těší na potomka.

You may also like

Máte rádi pivo?

Máte rádi pivo?

Dáte si občas trochu piva na trávení po těžkém jídle? Nebo si ho dáváte pravidelně, protože vám prostě chutná? Ať...

Jaký nábytek vám prokáže nejlepší službu?

Jaký nábytek vám prokáže nejlepší službu?

Svému bydlení lidé věnují stále větší péči. A taková pozornost je jistě na místě. Vždyť každému z nás záleží na...

Ketogenní strava – nejrychlejší způsob spalování tuků

Ketogenní strava – nejrychlejší způsob spalování tuků

Ketogenní strava Ketonová dieta zahrnuje redukci sacharidů v denní stravě a jejich nahrazení produkty bohaté na tuky. Jak se to...

Dokonalá společenská róba pro každou ženu

Dokonalá společenská róba pro každou ženu

Výběr šatů je složitá záležitost, obzvláště jedná-li se o šaty společenské, od nichž vyžadujeme určitý střih, materiál a zejména to,...

Back to Top