Agenti 007

Sir Sean Connery

Až uslyšíte o člověku, který se prosadil v Americe, vlastní dům ve Španělsku, jeho manželka pochází z Francie, ale ve skutečnosti je to Skot, budete vědět, že se jedná o Seana Conneryho. Asi byste do tak charismaticky, moudře a uhlazeně vypadajícího pána netipovali, že dokončil pouze základní školu a živil se jako natěrač rakví, rozvážeč mléka, přidavač, plavčík nebo námořník. K herectví se dostal přes kulturistiku a dnes se může pochlubit účinkováním celkem v šesti bondovkách.
sukničkář james bond

Rebel George Lazenby

Stejně tak jako James Bond, i George Lazenby má blízký vztah k autům. Než se totiž proslavil ve světě modelingu, živil se jejich prodejem. S herectvím tedy doposud neměl nejmenší zkušenost. Roli Agenta 007 získal díky svému neotřelému vystupování během castingu, kdy se snažil působit natolik autenticky, že zranil kolegu. Jeho problematické chování ovšem pokračovalo, a tak ze sedmi slíbených bondovek, s ním v hlavní roli, zbyla jen jedna bondovka.
james bond 007

Sir Roger Moore

Další ze série se také mohl pyšnit titulem „sir“ stejně jako Sean Connery. Bohužel už o něm mluvíme v minulém čase, jelikož nás minulý rok opustil. K Agentovi 007 se dostal přes práci policisty, modela a kreslíře animovaných filmů. Jeho ztvárnění Jamese Bonda bylo ojedinělé humoristickými prvky. Diváci se ho nechtěli za žádnou cenu vzdát, a proto setrval v roli do svých téměř šedesáti let a má na kontě celých sedm bondovek.

Zasvěcený Timothy Dalton

U waleského rodáka Timothyho Daltona byla cesta ke slávě zcela odlišná než u předešlých Bondů. Od dětství se totiž pohyboval díky rodině v uměleckých kruzích. Pak už mu jen stačilo si říct, že se stane hercem. Jak řekl, tak také udělal. Celý život ovšem dával přednost divadelním, obzvlášť těm historickým, rolím před filmovými. Z toho důvodu ho máme spojeného pouze se dvěma filmy o Jamesu Bondovi.

Bojovník Pierce Brosnan

Život Pierce Brosnana nebyl od narození zrovna prozářen sluncem. Narodil se jako dítě velmi mladého páru, který nebyl schopen se o něj plnohodnotně postarat, proto putoval od opatrovníka k opatrovníkovi. Během dalších let se mu také lepila smůla na paty. Z finančních důvodů bral podřadné role. Následovala smrt manželky na rakovinu. Uchýlil se proto k malování a přírodě. Stejně jako James Bond se však dokázal s nepřízní osudu poprat a natočil nejen čtyři bondovky.
auto james bonda

Očekávající Daniel Craig

U Daniela Craiga bychom díky jeho rysům tipovali, že má ruské kořeny. Ovšem není tomu tak. Jedná se o nefalšovaného Brita. Již od dětství na něm bylo možné pozorovat obrovské herecké nadání, které záhy uplatnil jak na divadelních prknech, tak na filmovém plátně. Jeden z jeho – prozatím – pěti filmů se stal nejúspěšnější z celé série bondovek. Doufejme, že si Daniel Craig udělá čas ještě na pokračování, jelikož v současné době se těší na potomka.

You may also like

Jaký nábytek vám prokáže nejlepší službu?

Jaký nábytek vám prokáže nejlepší službu?

Svému bydlení lidé věnují stále větší péči. A taková pozornost je jistě na místě. Vždyť každému z nás záleží na...

Ketogenní strava – nejrychlejší způsob spalování tuků

Ketogenní strava – nejrychlejší způsob spalování tuků

Ketogenní strava Ketonová dieta zahrnuje redukci sacharidů v denní stravě a jejich nahrazení produkty bohaté na tuky. Jak se to...

Dokonalá společenská róba pro každou ženu

Dokonalá společenská róba pro každou ženu

Výběr šatů je složitá záležitost, obz v vláště jedná-li se o šaty společenské, od nichž vyžadujeme určitý střih, materiál a...

Usnadněte si život i práci

Usnadněte si život i práci

V dnešní době je bazénového příslušenství opravdu mnoho. Stačí si tedy vybrat správné typy, které vám usnadní nejenom Vaší práci,...

Back to Top